Даний договір публічної оферти укладається між Продавцем фізичною особою- підприємцем Сутковим Федором Леонідовичем (номер запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань: 1002041887) з одного боку і Користувачем, Покупцем, будь-якою особою, яка акцептувала цю пропозицію, з іншого.

Даний договір адресований невизначеному колу осіб.

Здійснюючи замовлення будь-якого товару або послуги на сайті http://armagelplus.utm.com.ua, ви підтверджуєте згоду з умовами цієї публічної оферти.

Продавець гарантує, що Товар не переданий під заставу, не знаходиться в спорі, під арештом та на нього не розповсюджуються права третіх осіб.

Договір, укладений за допомогою акцепту даної публічної оферти, має юридичну чинність і є рівносильним договору, підписаному сторонами.

Продавець та Покупець підтверджують, що даний Договір не являється фіктивним, удаваним правочином, правочином, що вчиняється під впливом насильства або обману.

Продавець підтверджує, що має всі необхідні дозволи на здійснення господарської діяльності, що регулює сферу правовідношень, що виникають та діють в процесі виконання Договору, а також гарантує, що має право на реалізацію Товару без будь-яких обмежень, відповідно до вимог чинного законодавства України, та зобов'язується нести відповідальність в разі порушення прав Покупця в процесі виконання Договору та реалізації Товару.

Дана публічна оферта діє до моменту прийняття нової редакції оферти.

 1. Терміни та визначення

Якщо контекст не вимагає іншого, то наведені нижче терміни мають таке значення і є складовою невід'ємною частиною оферти:

 • Продавець – ФОП Сутковий Ф.Л. (місцезнаходження: 02002, місто КИЇВ, ДНІПРОВСЬКИЙ район, вулиця ЧЕЛЯБІНСЬКА, будинок 17, квартира 228, тел.: 068 861 35 44, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).
 • Користувач - будь-яка фізична або юридична особа, відвідувач сайту http://armagelplus.utm.com.ua, що приймає всі умови цієї оферти і яка має намір зробити замовлення Товару.
 • Покупець - будь-яка фізична або юридична особа, відвідувач сайту, що здійснює замовлення на сайті http://armagelplus.utm.com.ua з метою покупки Товару і тим самим підтверджує свою згоду з усіма умовами даної оферти.
 • Інтернет-магазин, Магазин, Сайт - офіційний інтернет-магазин Продавця, розташований за інтернет-адресою http://armagelplus.utm.com.ua.

 

В рамках даного договору, поняття Інтернет-магазин, Сайт і Магазин, а так само Інтернет-адреса http://armagelplus.utm.com.ua і всі похідні від http://armagelplus.utm.com.ua є рівносильними і трактуються автентично, по контексту оферти.

 • Товар - об'єкт угоди сторін: предмети, представлені в офіційному інтернет-магазині з метою їх продажу.
 • Акція, Акційна знижка - це знижка, яка надається на певний Товар. Розмір знижки вказується на сторінці Товару. Ціна на Товар вказується з урахуванням акційної знижки.
 • Перевізник – організація з доставки відправлень, транспортна або кур’єрська компанія.

 

 1. Загальні положення

2.1 Використання ресурсу Інтернет-магазину для попереднього перегляду асортименту товарів, а також для оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним. Здійснюючи замовлення Товару в Інтернет-Магазині, Користувач погоджується з умовами продажу розміщених на сайті Товарів. У разі незгоди з умовами продажу Користувач повинен негайно припинити використання сервісу і залишити Сайт.

2.2 Діючі умови продажу Товарів і розміщені на сайті інформація про Товари є публічною офертою відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України.

2.3 Діючі умови можуть бути змінені Продавцем без повідомлення про це Користувачів та Покупців в односторонньому порядку. Нова редакція умов цього договору вступає в силу з моменту її опублікування на сайті, якщо інше не буде передбачено самим договором.

2.4 Договір набуває чинності з моменту підтвердження в будь-якій формі Продавцем Покупцеві прийняття Замовлення при оформленні Покупцем замовлення на Сайті, а також з моменту прийняття від Покупця Замовлення за телефоном, вказаним на Сайті. Оформлення Покупцем Замовлення і подальша передача його до виконання, означає достатнє й повне ознайомлення Покупця з технічними характеристиками Товару, його функціональними можливостями, з інформацією про терміни поставки та умови гарантійного обслуговування.

2.5 В разі оформлення Замовлення і/або оплати Товару Покупець надає Продавцю своє беззастережне погодження на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні Закону України «Про захист персональних даних». Повідомляючи Продавцю свій номер телефону та e-mail, Покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв'язку Продавцем, а також третіми особами, залученими ним до виконання зобов'язань перед Покупцем. Дані можуть використовуватися з метою поширення інформації про передачу замовлення на доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов'язану з виконанням зобов'язань перед Покупцем в рамках даної Публічної оферти.

Також зазначені Покупцем дані можуть використовуватися для розповсюдження рекламних акцій, новин про акції, знижки, а також інших дій Продавця. Здійснюючи Замовлення, Користувач/Покупець погоджуються з тим, що Продавець може доручити виконання Договору третій особі, при цьому залишаючись відповідальним за його виконання.

 

 1. Предмет договору

3.1 Предметом Договору є надана Користувачу можливість купувати для особистих потреб, не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності, Товари, представлені в каталозі Інтернет-магазину.

 

 1. Товар та порядок здійснення покупки

4.1 Продавець забезпечує наявність у себе представлених в Інтернет-магазині Товарів. Фотографії Товару є ілюстраціями до нього і фактичний зовнішній вигляд Товару може відрізнятися від них. Супроводжуючі Товар описи і характеристики не є вичерпними і можуть містити друкарські помилки. З метою уточнення інформації щодо даного Товару Покупець може в будь-який час звернутися за телефоном, розміщеним на сайті.

4.2 При відсутності у Продавця замовлених Покупцем Товарів, Продавець має право виключити вказаний Товар із Замовлення або анулювати Замовлення, повідомивши про це Покупця за допомогою електронного листа або зв'язавшись з ним по телефону.

4.3 Покупець несе повну відповідальність за надання недостовірних даних, яке зробило неможливим виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.

4.4 У разі повної або часткової відсутності заздалегідь оплаченого Замовлення, Покупцеві пропонується заміна. У разі відсутності Товару на заміну сплачена вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю способом, що обмовляється між Продавцем і Покупцем окремо або способом, яким Покупцем була здійснена оплата за Товар.

4.5 Максимальний термін обробки і збору замовлення становить 5 днів. Після оформлення Замовлення на Сайті Покупцеві надається інформація про орієнтовну дату доставки шляхом надсилання електронного повідомлення на електронну адресу, вказану Покупцем під час оформлення Замовлення, або по телефону.

 

 1. Доставка Замовлення

5.1 Способи доставки Товару погоджуються із Покупцем по телефону, viber чи електронною поштою під час обробки Продавцем замовлення.

5.2 Доставка замовлень здійснюється по території України. Вартість доставки кожного Замовлення розраховується окремо і самостійно Перевізником.

5.3 Відправка замовлень здійснюється у 3-денний строк від дати підтвердження замовлення при наявності товару на складі. Під час доставки Замовлення вручається Покупцеві або третій особі, вказаною в Замовленні в якості Покупця чи отримувача. У разі неможливості отримання Замовлення Покупцем, Замовлення може бути вручене особі, яка може надати точні дані про Замовлення. Під час вручення Замовлення Перевізник має право вимагати пред'явлення документа, який посвідчує особу одержувача.

5.4 Для отримання замовлення необхідно пред'явлення паспорта та номера декларації. Номер декларації повідомляється Покупцеві будь-яким із способів: по телефону; за допомогою мобільного додатка viber; відправляється на вказану Покупцем адресу електронної пошти; за допомогою sms-повідомлення, що надсилається після відправлення замовлення.

5.5 Відповідальність за випадкове пошкодження або знищення Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Замовлення та проставлення в документах, що підтверджують доставку Замовлення, підпису отримувача.

 

 1. Ціна та оплата товару

6.1. Ціна кожного окремого Товару визначається Продавцем на свій розсуд і публікується в Інтернет-магазині. Ціна Товару зазначається в національній валюті і включає в себе всі передбачені українським законодавством податки.

6.2. Ціна Товару зазначається на Сайті. У разі неправильного зазначення ціни замовленого Товару, Продавець інформує про це Покупця для підтвердження Замовлення з відкоригованої ціною або анулювання Замовлення.

6.3. Ціна Товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.

6.4. Оплата Товару здійснюється Покупцем згідно з умовами та тарифами, вказаними на Сайті.

6.5. Продавець має право надавати знижки на Товари і встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умови їх нарахування, вказані на Сайті, можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.

6.6. Вартість послуги з перерахування коштів за Товар у випадку оплати Товару післяплатою Покупець оплачує додатково, згідно тарифів Перевізника.

 

 1. Обмін і повернення Товару

7.1 Повернення Товару здійснюється відповідно до умов повернення, зазначених на Сайті.

7.2 Покупець має право відмовитися від отриманого Товару належної якості та повернути Товар і розірвати Договір купівлі-продажу відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» у наступному порядку:

7.2.1 Повернути Товар протягом 14 календарних днів з моменту його отримання шляхом направлення Товару за зворотною адресою Продавця через Перевізника. До Товару, що повертається, має бути докладено власноруч заповнена заява про повернення даного Товару з причиною повернення, паспортними даними Покупця, способом отримання коштів за Товар та, за необхідності, даними банківської картки для перерахунку коштів. Вартість пересилання Товару оплачує Покупець.

7.2.2 Повернення Товару можливе лише за умови, що Товар не був у використанні, а також були збережені: його товарний вигляд, споживчі властивості, прикріплені етикетки, ярлики, лейбли, а також при наявності нерозпечатаної фабричної упаковки. Не допускається нанесення на упаковку написів, адрес і іншого.

7.2.3 У разі відмови Покупця від Товару згідно п.7.2.1. Договору Продавець повертає йому вартість Товару протягом 7 (семи) днів з дати отримання поверненого Товару. Повернення вартості Товару здійснюється виключно особі, зазначеній в замовленні на Товар. Повернення коштів здійснюється, виходячи з вартості Товару на момент його покупки, банківським переказом коштів на карту Покупця або шляхом направлення коштів Перевізником. Покупцеві повертається тільки вартість Товару. Вартість пересилання повернення оплачує Покупець.

7.3 Обміняти Товар належної якості протягом 14 календарних днів з моменту його отримання шляхом направлення Товару за зворотною адресою Продавця через Перевізника Покупець може на тих же умовах, зазначених в п.п. 7.2.1-7.2.3 даного Договору, при цьому новий Товар направляється Покупцю лише після отримання Продавцем Товару, від якого Покупець відмовився.

7.4 Повернення Товару неналежної якості:

7.4.1 Під Товаром неналежної якості розуміється товар, який не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Відмінність елементів дизайну, кольору або оформлення від заявлених в описі на Сайті не є ознакою неналежної якості Товару та/або неможливості його використання за призначенням.

7.4.2 При отриманні Замовлення Покупець зобов’язаний провести зовнішній огляд цілісності упаковки, після чого відкрити її та безпосередньо пересвідчитися у належному зовнішньому стані Товару, відсутності механічних ушкоджень та повноти його комплектності. У випадку виявлення неналежної якості Товару Покупець зобов’язаний вимагати від представника служби доставки скласти Акт в довільній формі в 3-х екземплярах. Акт повинен бути підписаний Покупцем та співробітником Перевізника. При можливості недоліки повинні бути зафіксованими засобами фото- або відео зйомки. Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів Товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.

7.4.3 Якщо Покупцеві був переданий Товар неналежної якості, Покупець має право відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» вимагати повернення сплачених грошових коштів.

7.4.4 Гарантійний термін на Товари встановлюється виробником і вказується на етикетці або упаковці.

7.4.5 Продавець не відповідає за недоліки Товару, які виникли після передачі його Покупцю внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання Товару, дій третіх осіб або обставин непереборної сили.

7.4.6 Якщо причиною повернення послужила помилка Продавця, Покупцеві повертається повна вартість Замовлення. Також Продавець оплачує зворотню пересилку Товару. Під помилкою Продавця мається на увазі: відправлення іншої моделі; відправлення іншого розміру. При цьому не враховується невідповідність відтінку того ж кольору, в зв'язку з тим, що на різних моніторах одне і те ж зображення може виглядати по-різному. В даному випадку повернення Товару теж можливе лише за умови, що Товар не був у використанні, а також були збережені: його товарний вигляд, споживчі властивості, прикріплені етикетки, ярлики, лейбли, а також при наявності нерозпечатаної фабричної упаковки.

 

 1. Конфіденційність і захист інформації

8.1 Персональні дані Користувача/Покупця обробляються відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

8.2 Персональні дані збираються виключно з метою дотримання вимог, які регулюють правовідносини у сфері бухгалтерського та податкового обліку, реклами. Термін зберігання і обробки персональних даних не обмежений.

8.3 Надаючи свої персональні дані під час реєстрації на Сайті, Користувач погоджується на їх обробку Продавцем, в тому числі з метою просування Продавцем товарів та послуг.

8.4. Продавець має право відправляти інформаційні, у тому числі рекламні повідомлення на електронну пошту і мобільний телефон Користувача/Покупця з його згоди. Користувач/Покупець має право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення, які інформують Користувача/Покупця про Замовлення та етапи його обробки, відправляються автоматично і не можуть бути відхилені Користувачем/Покупцем.

8.5 Продавець має право використовувати технологію «Cookies». «Cookies» не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.

8.6 Продавець не несе відповідальність за відомості, надані Користувачем/Покупцем на Сайті в загальнодоступній формі.

8.7 Продавець має право здійснювати запис телефонних розмов з Покупцем. При цьому Продавець зобов'язується: попереджати спроби несанкціонованого доступу до інформації, отриманої в ході телефонних переговорів, та/або передачу третім особам, які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлень, відповідно до Закону України «Про інформацію».

 

 1. Термін дії публічної оферти

9.1. Діюча публічна оферта набуває чинності з моменту акцепту Користувачем/Покупцем і діє до моменту відкликання акцепту публічної оферти.

9.2 Замовляючи Товар в Інтернет-Магазині, Користувач погоджується з умовами даної публічної оферти. У разі незгоди з умовами продажу Користувач повинен негайно припинити використання сервісу та залишити Сайт.

 

 1. Особливі умови

10.1 Продавець має право передавати свої права та обов'язки перед Покупцями третім особам.

10.2 Продавець не несе відповідальності за неналежне, невчасне виконання Замовлення та своїх зобов'язань за цим Договором в разі надання Покупцем недостовірної, неправдивої та некоректної інформації.

10.3 Інтернет-Магазин та супутні сервіси можуть бути тимчасово/частково або повністю недоступні у зв'язку з проведенням профілактичних робіт або з інших технічних причин. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім повідомленням Покупцям або без повідомлення.

10.4 До відносин між Користувачем/Покупцем і Продавцем застосовуються положення законодавства України.

10.5 У разі виникнення питань і претензій з боку Користувача/Покупця, він повинен звернутися до Продавця з розміщеним на Сайті контактам. Усі суперечки сторони зобов'язані намагатися вирішити шляхом переговорів. У разі якщо сторони не дійшли згоди, спір буде переданий на розгляд до суду відповідно до чинного законодавства України.